Danfoss basınç transmiterleri endüstriyel proseslerinizin kontrol altında tutulmasına yardımcı olur. Hassas ve güçlü yapıları ile uzun ömürleri sayesinde en zor koşullarda bile sürekli olarak kullanılabilirler. MBS basınç transmiterleri mükemmel titreşim kararlılığı, güçlü yapıları ve yüksek EMC/EMI koruma seviyesi ile  denizcilik uygulamaları dahil olmak üzere neredeyse her türlü alanda tercih edilmektedir.

Esnek basınç trasmiteri gamı, bütün standart voltaj çıkışlarını kapsar. 0-1 bar'dan 0-600 bar'a kadar geniş bir basınç aralığı ile çeşitli elektrik bağlantı imkanları sunarlar.


 Basınç switchleri ürün gamı genel endüstriyel kullanım amaçlı ve özel amaçlı ürünleri içermektedir.


RT switchler güvenlik ve ekonomi faktörlerinin kritik olduğu genel endüstiyel uygulamalarda ve denizcilik uygulamalarında 60 yıldan daha fazla bir süredir tercih edilmektedir.


Basınç aralıkları -1'den 30 bar'a kadar olup, değiştirilebilir kontak sistemi altın kaplama olarak da sunulmaktadır.


Ünitenin ön kısmından yapılan elektrik bağlantısı, kurulum ve montajı kolaylaştırıp yer kullanımını azaltmıştır.


AC ve DC güç bağlantılı olarak mevcuttur.

 

 Danfoss sıcaklık sensörleri soğutma ve denizcilik uygulamalarında onlarca yıl sonunda kazanılan global deneyim temeline dayanmaktadır.


MBT sıcaklık sensörü programı hafif ve ağır şartlar ile denizcilik uygulamalarında kullanıma uygundur.


Güvenilir ve hassas ölçümde tercih edilen bir çözümdür. Özel tiplerinde su ortamında minimum tepki süresi, değişebilir uzunluk, altın kaplama konektörler gibi birçok özellik mevcuttur.Sıcaklık switchleri ürün gamı genel endüstriyel kullanım amaçlı ve özel amaçlı ürünleri içermektedir.


RT switchler güvenlik ve ekonomi faktörlerinin kritik olduğu genel endüstiyel uygulamalarda ve denizcilik uygulamalarında 60 yıldan daha fazla bir süredir tercih edilmektedir.


RT serisi, oda sıcaklığı uygulamalarından nötral bölge sıcaklık switchlerine kadar birçok farklı tip ürünü içerir.


Minimum ve maksimum reset seçeneklerin bulunmaktadır. Değiştirilebilir kontak sistemi altın kaplama olarak da sunulmaktadır. Sıcaklık aralıkları -60°C - 300°C arasındadır.


KP serisi termostatlar endüstriyel sistemlerin regülasyonu, izlenmesi ve alarm durumlarının takibinde kullanılmaktadır.


SPDT switch içeren termostatlar, 2 kW'a kadar olan tek fazlı doğru akım motorlarını doğrudan kontrol edebilmektedir.

Şok ve darbelere karşı dayanıklı olup, çalışma aralıkları  0°C'den 150°C'ye kadardır. Küçük boyutları sayesinde montaj kolaylığı ve yerden kazanım sağlarlar.


KPS termostat serisinde koruma seviyesi, güçlü ve kompakt yapı ile şok ve darbe dayanımınları konularında  özel olarak çalışılmıştır.


Sıcaklık aralıkları -10°C 200°C arasında olup regülasyon, izleme ve alarm durumlarının takibinde kullanılırlar.