Danfoss soğutma grupları, teşhir dolapları ve küçük çaplı soğuk oda uygulamaları gibi hafif ticari uygulamalarında tercih edilmektedir. Üniteler R134a, R404A, R507, R407c, ve R290 soğutucu gazları ile kullanıma uygun olup 115V 60Hz ve 230V 50/60Hz seçenekleri ile sunulmaktadır.

Soğutma kapasite değerleri 20 kW'a kadar çıkmaktadır.


Ünitelerin en büyük avantajı, bağlantıları tamamlanmış ve testleri yapılmış olarak teslim edilmesidir, bu sayede kompakt dizaynla beraber yüksek COP değerleri sağlanmaktır. Ek olarak fan hız kontrolü, yağ ayırıcı, basınç switch seçenekleri de sunulmaktadır.

 

 

 

 

 

 


 

Bitzer LH soğutma grupları, çok çeşitli uygulamalarda tercih edilen bir üründür. Yüksek ısı değişim yüzeyine sahip olan hava soğutmalı soğutma grupları her türlü iklimde kullanılabilmektedir.

Çok yüksek ortam sıcaklıkları ve düşük ses seviyeli uygulamalar için özel olarak tasarlanmış kompresör ve  kondenser kombinasyonları ile standart ürün gamı daha da genişlemektedir.
İsteğe bağlı olarak üniteler için basınç switchleri, filtre kurutucular, gözetleme camları
yağ ayırıcıları, kondenser fanı hız kontrol ekipmanı sağlanabilmektedir.

Bütün versiyonlar 50Hz ve 60Hz'de çalışmaya uygundur.

Bitzer su soğutmalı soğutma grupları ise güçlü ve ekonomik Bitzer kompresörler ile
verimli K3 serisi su soğutmalı kondenserlerden oluşmaktadır. Deniz suyu ile kullanım imkanı olan versiyonları mevcuttur.

 


Bitzer ECOSTAR LHV soğutma grupları, hız kontrollü kompresörleri ve kondenser fanları ile  teknik ve ekonomik açıdan üstünlük sağlamaktadır. Soğutma kapasitesi değişik şartlara adapte olabildiğinden sistemin verimi doğrudan artmaktadır. Sistem üzerindeki kontrolör kolay devreye alma ve hata tespiti ile kapsamlı güvenlik ve izleme fonksiyonlarını birlikte getirmektedir. Modern kontrol teknolojilerinin kullanımı ile  soğutma sisteminin verimi artmakta ve işletim maliyetleri düşmektedir.

Çok düşük sıcaklık uygulamaları için de Bitzer çift kademeli kompresörlü soğutma grupları tercih edilmektedir.